Захист курсових робіт на спеціальності «Туризм»

12 листопада 2021 року відбувся захист курсових робіт студентів 4-го курсу спеціальності «Туризм» з дисципліни «Основи менеджменту» під керівництвом викладача Вольвин Елли Михайлівни.

Основною метою курсової роботи є вироблення у майбутніх фахівців  туристичної сфери компетенцій щодо вивчення і аналізу наукової і практичної проблематики з менеджменту. Студентами були підготовлені роботи, де теоретичні знання переходили в практичну площину. Всі дослідження мали основну складову – розділ, де аналізували практичний досвід управлінських процесів на прикладі конкретної бази практики, де студенти проходили виробничу практику на 3 курсі.

Під час презентації своїх робіт студенти вміло поєднували теоретичний матеріал і практичні знання. Подавали цікаві пропозиції з питань менеджменту на туристичних підприємствах, використовуючи об’єктивні аргументи і практичні докази.