Батьківські збори на другому курсі спеціальності “Туризм”

15 листопада 2021 року було проведено батьківські збори на 2 курсі спеціальності «Туризм». Зустріч відбулась в онлайн-форматі. Завідувач юридичного відділення Наконечна Іванна Миколаївна проінформувала батьків про особливості освітнього процесу в коледжі в умовах дистанційного навчання, були обговорені організаційні питання щодо термінів навчання, необхідності оплати за навчання в наступному році відповідно до договору, також окремо увагу було приділено підготовці до ЗНО. Викладач Гушул Роксолана Василівна ознайомила батьків з результатами успішності студентів, станом дисципліни та відвідування на заняттях. Також Батьки мали змогу почути коментарі викладачів щодо особливостей співпраці з групою в цілому та задати запитання. Ми вдячні батькам за активну співпрацю та небайдужість.