Батьківські збори на 2-му курсі спеціальності “Право”

4 листопада 2021 року в on-line режимі відбулися збори з батьками студентів другого курсу спеціальності «Право». Завідувач юридичного відділення Іванна Наконечна поінформувала присутніх про терміни навчання в цьому  семестрі, нагадала про необхідність оплати за навчання в наступному році, а також надала загальну інформацію щодо ЗНО для студентів коледжу. Викладач Ірина Малиновська  озвучила вимоги до вивчення навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Ораторське мистецтво», відзначила студентів, які мають кращі результати навчання та вказала на недоліки студентів. Куратор груп ПР-21 та ПР-22 Наталія Савчин ознайомила батьків із результатами навчання студентів у вересні та жовтні, відгуками викладачів щодо проблем успішності, дисципліни, спілкування, надала інформацію про терміни здачі заліків та екзаменів. Батьки також  отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.