Конкурс стінгазет!

Тижні циклових комісій стали традиційною та невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок. Саме тому, студенти спеціальності «Право» презентують до Вашого перегляду результати творчої та інтелектуальної діяльності I-IV курсів в рамках конкурсу найкращої стінгазети, присвяченого Дню юриста. Під час конкурсу було представлено чимало вдалих робіт, адже студенти проявили активну участь та потрудилися на славу. Адміністрація юридичного відділення приймала рішення виважено, зважаючи на усі плюси та мінуси, переваги та недоліки, враховуючи креативність підходу та наповнення стінгазети. На змагання було запрошено рівних та досить сильних суперників. Це були майже бої без правил, адже студенти не пошкодували ані сил, ані часу, і всіма можливими прийомами виборювали звання переможця. Цьогоріч удача довго-довго блукала поміж стін нашого відділення, допоки не знайшла гідного чемпіона. І ось він, момент істини ! У цьому бою перемогу здобули «старійшини», «діди та баби», «дембеля», або ж як їх по- нашому називають, по-простацькому – випускники, а саме група ПР-42, яку ми щиро вітаємо з перемогою за кращу стінгазету. «М О Л О Д Ц І !» – хором прокричали всі! Проте, хочеться відзначити старання усіх студентів, адже кожна із представлених робіт по-своєму унікальна та особлива, і заслуговує похвали та оцінки! Також, висловлюємо подяку адміністрації відділення за проведення дійства, бо такі конкурси на правду сприяють «розвантаженню» від навчального процесу, розкривають неосяжні масштаби творчих здібностей та прихованого потенціалу студентів, а також згуртовують та об’єднують за спільною метою.

Підготувала студентка 4 курсу Петранюк Віталія