«Хто такий юрист?»

З метою профорієнтаційної роботи в юридичному відділенні коледжу відбувся відкрите заняття з правознавства на тему «Основи теорії держави і права», яке для учнів 9 класу Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 провела вчитель Руслана Фундитус. Урок відвідали викладачі юридичного відділення коледжу та директор ЗОШ №25 Світлана Якимів.

З цікавістю учні також ознайомилися з умовами навчання та навчально-матеріальною базою Юридичного інституту, що використовується для забезпечення освітнього процесу студентів Івано-Франківського коледжу спеціальності «Право». Зокрема, 9-класники відвідали бібліотеку юридичної літератури, музей, криміналістичну лабораторія та полігон, залу судових засідань. День був насичений цікавими інноваційними видами роботи на занятті, розмаїттям музейних експонатів, знайомством з особливостями роботи криміналістів, суддів, слідчих. «Верховенство права – основна умова існування держави», – з’ясували учні на занятті та показали вміння застосовувати на практиці свої знання, визначали цінність держави для себе як громадян України, виконували практичні завдання з підручника, створеного викладачами-науковцями Юридичного інституту. «Хто ж такий юрист?» – таке питанням задавали сьогодні наші гості-дев’ятикласники. Адже величезна кількість людей звертаються до нього за допомогою, і від його кваліфікації та професіоналізму залежить не тільки результат справи, а й доля людини. Завдяки цим людям в нашій країні підтримується законність і порядок, дотримуються права і законні інтереси громадян. Хто зна, можливо, серед наших сьогоднішніх учнів є саме такі?