Відкрите заняття з цивільного права

У рамках тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Право» викладач вищої категорії Савчин Наталія В’ячеславівна провела відкрите лекційне заняття для студентів 4-го курсу з навчальної дисципліни «Цивільне право України». Студенти та присутні ознайомилися з поняттям договору дарування та його юридичною природою, видами, формою укладення, правами та обов’язками обдарованого, третіх осіб, на користь яких може укладатися договір, дарувальника. Оскільки договір дарування відноситься до договорів про передачу майна у власність, то важливим є визначення моменту, з якого це право виникає. Зацікавленість викликав також матеріал про пожертву як різновид договору дарування. В зазначених правочинах є багато спільних рис, а є й відмінності, наслідком чого є відокремлення договору пожертви в окремий вид цивільно-правових угод. Заняття було проведено на високому професійному рівні, що відзначили викладачі циклової комісії.