Англомовна екскурсія для майбутніх правників

У неділю 22 вересня студенти 3-го курсу спеціальності «Право» разом з викладачем англійської мови Карпенко Г.М. побували на екскурсії по Івано-Франківську. Екскурсія проводилася англійською мовою. Завдяки чіткій вимові екскурсовода Мирослави студенти дізналися багато нового про історію нашого міста. Мандруючи вуличками Івано-Франківська, студентам не тільки розповідали загальну інформацію, а й демонстрували світлини Станіславова в минулі часи, завдяки чому учасники екскурсії могли побачити зміни в архітектурі. Студенти зауважили, що було надзвичайно чудово відкривати для себе нові місця, спілкуючись англійською мовою. А ще приємно було провести час, зачерпнувши нові знання та позитивні емоції.