Всеукраїнський тиждень права в юридичному відділенні коледжу

У рамках Всеукраїнського тижня права, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р, проводиться 8-13 грудня 2017 року, в юридичному відділенні Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася тематична бесіда з питань реалізації та захисту прав людини. Учасниками заходу були студенти старших курсів спеціальності «правознавство» та запрошені гості – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Ковальчук Володимир Дмитрович, керівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Устимчук Оксана Ігорівна та головний спеціаліст Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Крістіна Овселян.

Студентам була надана детальна інформація про те, коли, як і в яких випадках можна звертатися до Омбудсмана, а також хто має право на безоплатну правову допомогу. Цікавими та дискусійними для майбутніх правників видалися питання забезпечення дотримання прав людини під час здійснення слідчих дій. Також обговорювалася можливість проходження студентами виробничої практики в центрах правової допомоги міста Івано-Франківська і області.