Квест для майбутніх правників «По гарячих слідах»

Холодний листопад став надто скупим і не бажає ділитися дефіцитними теплими промінцями сонця? Пронизливий вітер прагне огорнути вас до кісток своїми обіймами? Вас не полишає непереборне бажання сидіти вдома в компанії батареї та коцика? Студенти юридичного відділення Івано-Франківського коледжу доводять протилежне, адже холод – це не показник, і, звісно ж, не причина нудьгувати. 15 листопада студенти 2-3 курсів взяли участь у цікавезному квесті «По гарячих слідах», який відбувся за підтримки Ліга студентів Асоціації правників України та Патрульної поліції Івано-Франківська. Шукати одного-єдиного вбивцю Джека серед тисячі, а то й десятків тисяч інших Джеків? Допитувати безліч свідків? Стрімголов гнатися за кораблем? Та-а-ак, це було мега-захопливо! Учасники мали змогу краще ознайомитися з містом, зайнятися спортом, активувати мізки, дізнатися більше про Національну поліцію України та багато іншого.

Отже, підсумки: вбивцю знайдено, справу розкрито, детективів забезпечено хорошим настроєм та позитивними враженнями. Втомлені, проте щасливі, учасники ще довго згадуватимуть з посмішкою на обличчі свою загадкову пригоду :))