Настановчий інструктаж з проходження практики студентами 2-го курсу спеціальності «Туризм»

24 грудня 2021 року відбувся настановчий інструктаж студентів другого курсу спеціальності «Туризм» перед  виходом на навчальну практику.

Студенти-другокурсники розпочинають свій шлях студентів-практикантів з першого етапу – навчальної практики. Триває вона недовго (до тижня), але є перехідним мостом між теорією і практичною діяльністю у виробничих умовах. Практика закріплює теоретичні знання і підтверджує формування професійних компетенцій студентів. Саме такий меседж був донесений до студентів заступником директора з навчально-виробничої роботи Чупровською М.Я. і керівником практики Вольвин Е.М. Адже через півтора року наші фахові молодші бакалаври стануть професіоналами туристичної сфери, кваліфікованими фахівцями туристичного, ресторанного і готельного сектору економіки нашої області і за її межами. Вони будуть будувати майбутнє туризму в Україні!