Участь у конкурсі правничих творів-есе!

На базі Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було успішно проведено IІ конкурс учнівських творів-есе з правової тематики. Участь у цьому конкурсі в рамках профорієнтаційної і навчально-наукової роботи взяла студентка ІІІ курсу юридичного відділення спеціальності «Право» Вознюк Катерина. Вона підготувала твір-есе на тему «Право на доступ до правосуддя: європейські стандарти та проблеми забезпечення в Україні» під керівництвом викладача вищої категорії Малиновської Ірини Володимирівни. Другий рік поспіль Катерина бере участь у даному конкурсі та в цьому році зайняла ІІ місце.

Конкурс учнівських творів-есе з правової тематики проводився у три етапи. Такі заходи виявляють та розвивають наукові здібності обдарованих учнів та майбутніх студентів, стимулюють творче вдосконалення студентської молоді, популяризують науку. А викладачів стимулюють до творчої роботи з креативними студентами та учнями.