Настановча нарада перед виробничою практикою на спеціальності «Право»

7 травня 2021 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів IV курсу спеціальності «Право». Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівників за базами практики. Керівник практики від коледжу Ірина Володимирівна Малиновська ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, а також продемонструвала зразки документів, які повинні бути сформовані та подані на захисті. Голова циклової комісії Наталія В’ячеславівна Савчин провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правилами протиепідеміологічних вимог в умовах  адаптивного карантину.