КРАСА ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ

Вже традиційно в переддень Великодніх Свят студенти юридичного відділення Івано-Франківського коледжу стали учасниками культурно-виховного заходу, присвяченого дню Воскресіння Господнього, «Культурні і духовні права та свободи людини. Великодні традиції в різних країнах світу». Протягом місяця, готуючись до Великодніх Свят, в юридичному читальному залі бібліотеки працював WORKSHOP – «робоча майстерня», де студенти та викладачі мали змогу ознайомитися із технікою виконання вишивки бісером та попрактикувати, вишиваючи великодні писанки. Автором ідеї та організатором цього дійства виступила бібліотекар Людмила Кузюк. Під її керівництвом студенти та викладачі юридичного відділення коледжу з великим задоволенням, майстерно та старанно засвоювали навики вишивання. Загадкові орнаменти писанок зачарували своєю вишуканістю та гармонією колориту. А прадавні символи світорозуміння і навколишньої природи, що в них закодовані, поєднали в собі традиції минулого та сучасність.