«Звитяжці. Пам’яті тих, хто повернувся на щиті»

Студенти 1-го курсу спеціальності «Туризм» відвідали Івано-Франківську обласну наукову бібліотеку імені Івана Франка, де була представлена виставка викладачки нашого коледжу, кандидатки мистецтвознавства, доцентки кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина Чмелик«Звитяжці. Пам’яті тих, хто повернувся на щиті». В експозиції представлено 55 графічних портретних зображень Героїв, які віддали життя за незалежність України від 2014 року. Студенти мали можливість від авторки почути про мету і мотивацію до створення зображень, особливості техніки, особисті історії полеглих Воїнів тощо. Виставка дає усвідомлення ціни, яку нині платить Україна, розуміння важливості допомоги ЗСУ та необхідності підтримки один одного.

Творчі роботи Ірини Чмелик вразили студентів щирістю,  довершеною технікою виконання та викликали складні емоції, сприяли пережиттю  непростих процесів сучасної української історії, про які потрібно говорити саме зараз.