Профорієнтаційні зустрічі!

Вже традиційно, на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, участь у якій взяли майже 90 учнів 9-11 класів Івано-Франківської області.

З метою розширення уявлення про майбутню професію юриста та в рамках профорієнтаційної роботи з учасниками олімпіади зустрілись завідувачка юридичного відділення Наконечна І.М. та викладачка Малиновська І.В.

Потенційним студентам спеціальності «Право» було надано вичерпну інформацію про переваги навчання та умови навчання саме у Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовому житті.

Запрошуємо 9-класників, які мають на меті пов’язати своє життя з юриспруденцією, спробувати себе в якості студентів нашого коледжу!