Студенти спеціальності “Право” передають вітання нашим воїнам-захисникам!

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят виникає непереборне бажання робити приємні вчинки, стати комусь у пригоді, пригорнутися до когось чи пригорнути когось до себе, допомогти тому, хто цього потребує. Саме тому студенти І курсу Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності «Право» з особливим завзяттям підтримали ініціативу своєї академнаставниці Лілії Калини і вирішили передати вітання батькові однокурсниці Король Нелі та його побратимам, які зараз захищають нашу землю від російської агресії на передовій. Серед подарунків смаколики та теплі речі – термобілизна, шкарпетки, бафи, а також вітальні листівки, виготовлені школярами, які покликані зігріти серця і душі наших воїнів.

Нехай Господь та вдячність від студентів і викладачів повертає усіх наших захисників додому з перемогою!