Зустрічі з цікавими людьми!

18 березня 2022 року студенти спеціальності «туризм» Івано-Франківського фахового коледжу взяли участь в онлайн-зустрічі з відомим кухарем 5 розряду, викладачем НУХТ, директором ГО «Ресторанна Гільдія», сертифікованим тренером з підготовки ресторанного бізнесу до державних перевірок, учасником клубу Шеф-дипломатів при МЗС України Михайловим Богданом Володимировичем, яку організували викладачі кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Богдан Михайлов провів онлайн-лекцію на тему: «Особливості вимог до персоналу при готелі». Поділився практичним досвідом своєї діяльності в ресторанному бізнесі. На лекції було розглянуто питання:

– цілодобове обслуговування;

– обслуговування номерів;

– обслуговування іноземних гостей;

– сніданки та шведська лінія;

– складна ієрархічна структура;

– жорсткі стандарти;

– більший потік гостей.

Студенти та викладачі активно задавали запитання лектору, лекція пройшла досить жваво та була цікавою для всіх присутніх.

Дякуємо пану Богдану за надзвичайно цікаву лекцію для наших студентів, організаторам цього заходу та всім присутнім, хто доєднався до цієї зустрічі!