Подорож в Будапешт!

У цьому році студенти 4-го курсу спеціальності «Право» вирішили по-особливому відзначити День захисників України, вирушивши в подорож закордон в супроводі академнаставника Калини Лілії Ігорівни, яка завжди підтримує ентузіазм та ідеї своєї групи, а також бібліотекаря Кузюк Людмили Ярославівни. Протягом 4 днів подорожуючі мали можливість відвідувати чудові місця, що розкинулись на берегах Блакитного Дунаю, в перлині Угорщини – Будапешті. По обох берегах річки постають намистини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає увагу прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси, Парламент, Площа Героїв, проспект Андраши, замок Вайдахуняд. Особливі враження отримали від в міні-подорожі корабликом по Дунаю, де з палуби спостерігали неймовірні краєвиди столиці Угорщини. Також студенти відвідали місто виноробів – Егер, де спробували справжні угорські вина і національний гуляш. Натхненні красою Європи і фантастичного міста, студенти повернулися, сповнені сил і емоцій до навчальних буднів.