«Комунікація без утисків і блокування»

В юридичному відділенні нашого коледжу на 2-му курсі спеціальності «Право» відбулось особливе практичне заняття з навчальної дисципліни «Ораторське мистецтво» на тему «Комунікація без утисків і блокування», яке провела викладачка Ірина Володимирівна Малиновська. Заняття проходило на вулицях міста, що дало можливість студентам на практиці закріпити техніки комунікації та шляхом живого спілкування позбутись страхів і хвилювання  при спілкуванні з різними віковими групами людей.

Студенти вміло комунікували, використовуючи різноманітні способи: шляхом проведення соціологічних опитувань, шляхом бесіди, шляхом аргументованого відстоювання своєї точки зору. Такі заняття дають змогу вибудовувати доцільну аргументацію, оволодіти мовленнєвими техніками переконання, а також вести діалог навіть з категоричними опонентами.