Настановча нарада щодо проходження навчальної практики студентами 2-го курсу спеціальності «Право»

3 червня 2021 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення навчальної (архівної) практики для студентів IІ курсу спеціальності «Право». Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та базою практики. У цьому навчальному році студенти-другокурсники будуть проходити навчальну практику на базі Державного архіву Івано-Франківської області.

Керівник практики від коледжу Ірина Володимирівна Малиновська ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою навчальної практики, а також продемонструвала зразки документів, які повинні бути сформовані та подані на захисті.

Голова циклової комісії Наталія В’ячеславівна Савчин провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правилами протиепідеміологічних вимог в умовах  адаптивного карантину.