Першокурсники спеціальності «Право» вітають рідний коледж з Днем вишиванки!

Сьогодні, в День барвистої української вишиванки, студенти 1-го курсу спеціальності «Право» Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом зі своїм викладачем Лілею Ігорівною Калиною одягнули свої вишиванки під час онлайн-заняття з математики. Таким чином майбутні правники хотіли  виявити свою повагу до національних символів, а також передати вітання всім студентам та викладачам нашого коледжу з цим теплим весняним святом. Кожна вишиванка – це поєднання багатьох хрестиків, геометричних узорів, що символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Нехай такі заходи стануть виявом справжньої української ідентичності заради процвітання нашої країни!