У переддень Великодня!

Вже традиційно, напередодні світлого дня Воскресіння Господнього в бібліотеці юридичної літератури відбувся захід «Культурні і духовні права та свободи людини. Великодні традиції в різних країнах». Протягом місяця працювала робоча майстерня WORKSHOP, де студенти та викладачі юридичного відділення нашого коледжу та Навчально-наукового юридичного інституту мали змогу ознайомитися із технікою виконання вишивки бісером. Автором ідеї та організатором цього дійства стала бібліотекар Людмила Кузюк. Як вважає Людмила, загадкові орнаменти писанок не тільки чарують своєю вишуканістю та гармонією колориту, а й несуть прадавні символи світорозуміння і навколишньої природи, єднають нас з традиціями минулого та задають сучасний тон. В переддень Свят учасники заходу оздобили вишиттям великодні писанки і прикрасили ними дерево у дворі Юридичного інституту.