Зустріч майбутніх юристів з цікавою людиною!

Без сумніву та вагань – здобутим досвідом потрібно ділитися! Сіяти його серед молоді, обмінюватися та ні в якому разі не ховати в шухлядках своїх думок.

Не був жадібним на слова і Роман Ткач – народний депутат України 4-го та 6-го скликань, автор та співавтор низки законопроектів з питань земельної реформи та розвитку села.

У легкій невимушеній формі гість розповідав студентам юридичного відділення нашого коледжу про ті випадки зі свого життя, коли було легко, а де підстерігали труднощі. Вели розмови про життєвий шлях: навчання, роботу в цеху, виконкомі райради, обласній адміністрації, Народний Рух України, депутатство, аграрні реформи.

Не обійшлося і без запитань від студентів про війну на сході країни, необхідність юридичної освіти для кожного тощо.

На завершення пан Роман порадив багато спілкуватися, спілкуватися та ще раз спілкуватися! Вдячні за зустріч та корисні життєві поради.