Похід в Івано-Франківський муздрамтеатр

Ніби вчора студенти відзначали Різдвяні свята та били байдики на зимових канікулах. Та не встигли озирнутися, як прийшов час знову сісти за студентські парти та зануритися у книжки й зошити. Але студентів Юридичного відділення коледжу не злякаєш рутиною навчального процесу, бо вони вже на 1 курсі вчаться вдало поєднувати студентські будні з мистецькими розвагами. Так, студенти-першокурсники спеціальностей «Право» і «Туризм» спільно зі своїми академнаставниками Л.І. Калиною і О.П. Марковецькою відвідали Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка, де відбулася постановка феєрії-бурлеску «Енеїда» за мотивами однойменної поеми І. Котляревського.