«По гарячих слідах…»

Зустріти жовтень весело та в компанії друзів можна! Навіть коли ти просто береш участь у навчальному процесі у стінах рідної альма-матер.

З нагоди святкування Дня Юриста (себто нашого професійного свята) студенти ІІІ курсу спеціальності «Право» взяли участь у двох квестах. Перший відбувся 1 жовтня і мав назву «По гарячих слідах». Організатором виступив Івано-Франківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України. Другий квест відбувся 2 жовтня і був організований Профбюро юридичного інституту ПНУ.

Обидва квести мали свою родзинку, бо якщо в одному потрібно було порухати звивинками сірої речовини, яка сидить у черепній коробці, то в іншому варто було добряче перебирати ногами, які обтяжують осінні окови.

Квести згуртовують, об’єднують та дарують веселі враження. Якщо раніше ви не зовсім багато спілкувалися з одногрупником, то після спільного змагання ви неодмінно посміхатиметеся один одному, згадуючи веселі будні міні-пригоди.