Свято української молоді у Львові «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер»

20-21 квітня 2018 р. студентка другого курсу юридичного відділення Івано-Франківського коледжу Анастасія Гуляй під керівництвом викладача навчальної дисципліни «Історія України» Богданом Максимцем приймала участь у другому турі науково-практичної конференції на тему «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер», що відбувалася у Львові на базі Львівського технологічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України», організатором якої є Громадська Рада «Святий Юр» Центру національного виховання імені Андрея Шептицького УГКЦ. У конференції взяли участь студенти коледжів з різних міст України. Анастасія Гуляй успішно виступила з доповіддю, яка стосувалася, зокрема, правових аспектів природоохоронної діяльності Кир Андрея. У ході Свята української молоді відбулися також фестиваль української пісні «Голос Руси-України», виставка народної творчості «Таланти твої, Русь-Україно», спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога», екскурсія містом Лева.