«Святий Миколай іде до сиріт»

Чудо твориться людьми. Варто лише повірити в диво і захотіти реалізувати. Якщо є бажання, то ніякі перешкоди не стануть на заваді. А зима – прекрасний мотиватор та натхненник. Саме цієї пори виникає думка про щось казкове та тепле. Саме тому студенти Юридичного відділення вирішили взяти участь в акції, яку організовує Мальтійська служба допомоги – «Святий Миколай йде до сиріт». Цьогоріч студенти та викладачі виконували бажання діток з 3 класу Калуської спеціальної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів №2. Отож, приготували загальний подарунок вартістю 4661 грн.

Це неймовірне відчуття – бігати-снувати магазинами, оглядати кожну деталь та роздумувати, що саме прикупити: починаючи від вмісту подарунку і закінчуючи обгортковим папером. Важливо, щоб дітки вірили в дива та казки! А бути помічником Миколая, як виявилося, не зовсім важко і дуже навіть приємно. Сподіваємося, це стане нашою доброю грудневою традицією.