День вступника!

24 березня Івано-Франкіський коледж радо зустрічав гостей на заході-зустрічі з абітурієнтами «Дні відкритих дверей».  До уваги абітурієнтів були представлені різноманітні творчі програми.

Під час перегляду випуску новин на телеканалі «ТБ при ПНУ» присутніх ознайомили з актуальними подіями навчального закладу.

Після завершення ефіру «Свободи слова» з незмінною ведучою Софією Брус абітурієнти мали змогу дізнатися особливості кожної спеціальності і визначитись, який фах більше до снаги.

Програми «Ревізор» з Чернецькою Юліаною та «Світське життя» з Василиною Стефаник показали гостям заходу тонкощі студентського життя.

У заході також були представлені співочі таланти коледжу, мала місце і хореографічна постановка студентів.

Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпаський національний університет імені Василя Стефаника» радо вітає всіх абітурієнтів і чекає саме на тебе!